emka inwest sp. z o.o.
ul. B. Leśmiana 14/7
56-120 Brzeg Dolny
+48 607 462 503
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Spółka EMKA INWEST – firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym.

Nasze dotychczasowe doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych, nowych mieszkań oraz rzetelność i fachowość obsługi Klientów. W swojej działalności korzystamy zarówno ze sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązań technologicznych, jak i wykorzystujemy nowoczesne technologie. Współpracujemy z uznanymi pracowniami architektonicznymi i stale podnosimy standard naszych projektów inwestycyjnych.

Stworzyliśmy nasz debiutancki projekt OSIEDLE LEŚMIANA. Cechuje nas wiarygodność, solidność i terminowość, czego dowodem jest zaufanie i zadowolenie wielu osób, które skorzystały z naszej dotychczasowej oferty.

Zamierzeniem spółki jest dbałość o klientów. Jej dewizą jest pełne zadowolenie Klientów - począwszy od pierwszych z nią kontaktów, stąd indywidualna obsługa każdego z nich.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów stale współpracujemy  z biurem MATAN Nieruchomości, które prowadzi sprzedaż i obsługę prawną naszych inwestycji, uwzględniając wszystkie prawne regulacje obrotu nieruchomościami i branży deweloperskiej. Biuro oferuje naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, gwarantującą pewną i bezpieczną transakcję. Zajmuje się  pośrednictwem  w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów przemysłowych, Biuro Matan Nieruchomości oferuje także pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i ubezpieczeniu nieruchomości, współpracuje z renomowaną kancelarią notarialną i prawną.

 Osobowość prawna:

- pobierz KRS spółki

- pobierz NIP spółki

- pobierz REGON spółki