fbpx

Home2

Jak zdobyć klucz do swoich marzeń?

Mieszkanie w Brzegu Dolnym

Wybierz mieszkanie w brzegu dolnym
Zamień marzenia w czyny

Nowy rozdział w Twoim życiu na osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym.
Jesteś gotowy?

mieszkanie w brzegu dolnymMy zbudujemy Ci mieszkanie,
a Ty stworzysz w nim
swoją historię


mieszkanie w brzegu dolnym

Planujesz zakup mieszkania? To świetnie!

Jako zaufana firma na lokalnym rynku, właśnie budujemy dla Ciebie mieszkanie marzeń. Już wkrótce oddamy do użytku kolejne budynki przy ulicy J.M. Ossolińskiego i Bolesława Leśmiana w Brzegu Dolnym.

Dlaczego tutaj? Dlatego, że stąd wszędzie jest blisko. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to kliknij w przycisk poniżej:O inwestycji

Szukasz mieszkania i chcesz podjąć pewną decyzję. To oczywiste! Co, jeśli możemy zapewnić Ci zaufanie i bezpieczeństwo, że wszystko pójdzie po Twojej myśli? Wybudowaliśmy już ponad 150 mieszkań, a 6 lat doświadczenia na rynku sprawia, że możesz mieć 100% pewności, że podejmujesz najlepszą możliwą decyzję.

Poznaj EMKA INWEST

6 lat doświadczenia na rynkuJak kupić mieszkanie?

Zobacz jak możemy Ci pomóc

mieszkanie w brzegu dolnym

KROK 1

Dzwonisz do nas

mieszkanie w brzegu dolnym

KROK 2

Umawiamy się na spotkanie

mieszkanie w brzegu dolnym

KROK 3

Pomagamy Ci w formalnościach

mieszkanie w brzegu dolnym

KROK 4

Odbierasz klucze do mieszkania

Dlaczego warto kupić mieszkanie z rynku pierwotnego?


Mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym? Mieszkanie to nie buty – nie kupuje się go na 1-2 sezony. Zakup mieszkania to często decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie. Jak nie popełnić błędu i dokonać właściwego wyboru? Wybierz mieszkanie z rynku pierwotnego. Oto dlaczego:

mieszkanie w brzegu dolnym

Ty decydujesz

Możesz urządzić mieszkanie według własnego uznania od samego początku. Możesz modyfikować układ pomieszczeń, decydujesz o wyborze aranżacji, mebli i innych dodatków. Bo Twoje mieszkanie to Twoje decyzje.

icon-lamp

mieszkanie w brzegu dolnym

Masz udogodnienia

Na nowym osiedlu możesz liczyć na korzystanie z takich udogodnień jak: nowe place zabaw dla Twoich dzieci, miejsca parkingowe, zieleń i ścieżki oraz podjazdy dla niepełnosprawnych.

icon-lamp

mieszkanie w brzegu dolnym

Standard wykończenia

W przeciwieństwie do mieszkań w starym budownictwie, Ty możesz liczyć na gwarancję wysokiego standardu wykończenia i co ważne – brak wad ukrytych, które mogły zostać zatajone przez poprzednich właścicieli.

icon-lamp

mieszkanie w brzegu dolnym

Rękojmia

Jeśli w ciągu 5 lat wykryjesz jakąś wadę budynku, będziemy zobowiązani ją usunąć. Pozostałe wady wewnątrz budynku obejmuje 2 letni okres rękojmi. W przypadku mieszkań w stanie deweloperskim prawo jest po Twojej stronie!

icon-lamp

mieszkanie w brzegu dolnym

To dobra inwestycja

Planujesz kupić mieszkanie jako inwestycję? Świetnie. Ludzie zawsze będą potrzebowali mieszkań. Dobra lokalizacja i dojazd do Wrocławia w ciągu 30 minut może zagwarantować Ci zysk w perspektywie czasu!

icon-lamp

mieszkanie w brzegu dolnym

Oszczędność

Zoptymalizowane energetycznie mieszkania to niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. Mieszkania z rynku pierwotnego są po prostu tańsze w utrzymaniu. To duża korzyść dla każdego, kto szanuje swoje pieniądze.

Jakiego mieszkania szukasz?

Poznaj naszą ofertę

U nas znajdziesz mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras. Mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić Ci elastyczną aranżację i zapewnić komfort przyszłego użytkowania.Zobacz więcej mieszkań

Mieszkania
dwupokojowe


Już od 4 450 zł/m2


Dowiedz się więcej

w3

Mieszkania
trzypokojowe


Już od 4 100 zł/m2


Dowiedz się więcej

w2

Mieszkania
czteropokojowe


Już od 4 000 zł/m2


Dowiedz się więcej

w1

Zobacz gdzie znajduje się nasza inwestycja

https://emka-inwest.eu/wp-content/uploads/2017/11/home_developer3_contact2.png

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas, a my doradzimy Ci najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązania. Bądź spokojny, bo do niczego nie będziemy Cię przekonywać. Chętnych nie brakuje, a my jesteśmy po to, by doradzić Ci jak najlepiej!

+48 607 462 503